Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

מאמרים בנושאי ציוד כושר ביתי ומקצועי, אימונים ומכשירי כושר, ספורט ותנועה

 

   
איך בוחרים הליכון  


איך לבחור את ההליכון שיתאים לצרכי?
הליכון חשמלי או מסלול ריצה הוא אולי מכשיר הכושר הנפוץ ביותר ב- 20 שנה האחרונות,
לאימון בהליכון ביתי או מקצועי יתרונות לא מבוטלים:
ניתן לבצע הליכה / ריצה במזג אויר קיצוני בימות הקיץ הלוהטים או בימי החורף הסוערים.
ניתן להתאמן מבלי לוותר על הטלוויזיה ואין צורך להתלבש במיוחד.

   

 

 אימון בחדר כושר ביתי   חדר כושר ביתי - יתרונות
חדר הכושר הביתי מלא ביתרונות לעומת מכוני הכושר הציבוריים. חדר כושר ביתי מאפשר למתאמנים אימון נוח, לצלילי המוזיקה האהובה עליהם בווליום שמתאים להם, בסדרה הקבועה שלהם ובלבוש הכי נוח להם ללא צורך להרשים או להתיפייף. בנוסף, מתעמלים בחדר הכושר הביתי מדווחים על תוצאות טובות הרבה יותר מאילו שהיו יכולים להגיע אליהם במכוני הכושר הציבוריים.
     
חדר כושר ביתי  

חדר כושר ביתי - תרגילים
בכל פינה אנחנו שומעים על חדר כושר חדש שנפתח, הם צצים ממש בכל פינה והתחרות על ליבכם שוברת שיאים... הרבה אנשים טועים לחשוב שחדרי הכושר יספקו להם מסגרת תומכת , אבל בפועל זה ממש לא כך. אם אתם רוצים לחטב את הגוף, לרדת במשקל ולבנות גוף מוצק ושרירי או סתם לבצע פעילות גופנית בשביל הבריאות, אתם יכולים לעשות זאת בבית מול הטלויזיה. במאמר זה נפרט על קוים מנחים לאימון בחדר כושר ביתי
 

     
הקמת חדר כושר   הקמת חדר כושר ביתי
הקמת חדר כושר בביתכם נועדה לנוחיותכם וכהשקעה לטווח הארוך שצפויה לשמש את כל בני המשפחה בבית, ולכן כדאי לבחור מכשירי כושר בעלי פונקציות שונות ומגוונות שיכולים להאריך לשנים ארוכות ולהתאים למספר רב של אימונים.
מומלץ כי חדר כושר פרטי בבית, יכלול שני מכשירי אירובי לשיפור סיבולת לב-ריאה.
     
 תיקון הליכון    תיקון הליכון וטיפים לתחזוקה
ברוב הפעמים תחזוקה שוטפת נכונה מונעת תקלות רבות. במאמר זה נציע פתרונות לבעיות נפוצות הצצות בתיקון הליכון וטיפים לתחזוקת הליכונים למניעת תקלות עתידיות.
רוב הבעיות שדורשות תיקון הליכון הם בדרך כלל נובעות מהצטברות אבק שלא נוקה באופן שוטף וחדר לחלקים הפנימים במכשיר, לכן יש להקפיד על ניקיון קבוע של משטח הריצה.
     
 קרוס טריינר - אלפטיקל    אלפטיקל - קרוס טריינר
הפעולה הכפולה של מכשיר האלפטיקל אשר מפעיל פלג גוף עליון ותחתון יעיל ביותר לשריפת קלוריות. ההיגיון הוא כי על ידי הפעלת מספר קבוצות שרירים בעת ובעונה אחת מעניקים אימון אינטנסיבי יותר אשר ניתן להשיג בפחות זמן אימון, מספר הקלוריות הנשרפות על מכשיר האלפטיקל גבוה מאימון על ההליכון ללא שיעור גבוה יותר של מאמץ.
     
ציוד כושר ביתי   ציוד כושר ביתי או מקצועי?
למונח ציוד כושר מקצועי יש שתי משמעויות ראשית, הוא מתייחס לסוגי התרגילים ותוכניות האימון איתם ניתן לבצע עם ציוד כושר מקצועי, ושנית עמידות המכשיר לשעות עבודה רבות.
מכשירים הנחשבים כציוד כושר מקצועיים עמידים יותר או בעלי יכולת מענה למגוון רחב יותר של לקוחות מאשר מוצר מקביל לשימוש ביתי, הם עשויים מחומרים עמידים יותר ובד"כ אינם מיועדים לקיפול ואיחסון כמו במכשירים של ציוד כושר ביתי
     

| חדר כושר ביתי || ציוד כושר ביתי || כושר ביתי |* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha
טלפון: 08-9322157 • נייד: 072-3942711 • אימייל: yoram.bhfitness@gmail.com