אודות

חברת BH FITNESS – ציוד כושר ביתי ומקצועי

ב-BH FITNESS אנו דואגים לכושר של מכשירי הכושר שלכם!

חברת BH-Fitness הוקמה בשנת 1997 ע"י יורם דהן, טכנאי מוסמך לציוד כושר שמומחיותו מתפרשת על פני תתי תחומים בקטגוריית מכשירי כושר וציוד ספורט.
חברת BH-Fitness מציעה שירותים רבים בתחום מכשירי הכושר, השירותים כוללים מכירה והשכרה של מכשירי כושר, כמו כן, החברה מספקת שירותי תחזוקה שוטפת למכשירי כושר ביתיים הנחוצים בבתים רבים.

חברת BH-Fitness מספקת שירות תיקונים למכשירי כושר, ציוד כושר ביתי ומקצועי

על מנת להבטיח את שביעות רצונכם, BH-Fitness מעניקה ללקוחותיה למשך 3 חודשים את האפשרות לשדרג למוצר טוב יותר ומאותו הסוג בלבד בתוספת ההפרש בין המכשירים.

כל המוצרים המשווקים באתר כוללים אחריות לשנה עם אפשרות לביטוח המכשירים לאחר תום האחריות.
חברת BH-Fitness מספקת שירות אישי, מקצועי ומהיר.

בחברה תוכלו ליהנות משרותי ייעוץ של קניה והשכרה של מכשירי כושר ביתיים וכמובן ליהנות מניסיון רב שנים של אנשי מקצוע מהתחום.
אצל חברת BH-Fitness אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו שרות אמין ומקצועי, בכדי להתרשם משרות זה אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות.

ירות כולל תעודת אחריות ומתבצע בבית הלקוח לנוחיותכם.
כמו כן לחברה מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי מכשירי הכושר הביתיים בדגש על מסלולי ריצה.

לחברת BH-Fitness מלאי של חלקי חילוף עבור המכשירים השונים ובמידת הצורך ניתן גם להזמין דרך החברה חלקי חילוף מחו"ל.
ואם לא די בכך – חברת BH-Fitness מספקת לכם את האופציה לרכוש מסלולי ריצה מיד-שנייה ובטרייד-אין כך שכל אחד יכול למצוא מכשיר כושר בתקציב שלו.

חברת בי.אייץ פיטנס אף מספקת שירותי הקמת מגרשי ספורט הכוללים: הקמת מגרשי ספורט כוללים, צביעת מגרשי ספורט קיימים , ציפוי מגרשי ספורט בתנאי פנים וחוץ, תחזוקת מגרשי ספורט קיימים ועוד…