חדרי כושר

BH-fitness מתמחים בהקמת חדרי כושר ביתיים ומקצועיים.

חדר כושר הוא אולם המכיל מכשירים לשיפור ושימור כושר גופני.כיום חדרי כושר קיימים כמעט בכל מקום בביינייני מגורים בבתי מלון, בבתים פרטיים בבתי ספר באולמות ספורט מוסדות ציבוריים וכן הלאה.

חדר כושר מיועד לשיפור אלמנטים מסוימים של כושר גופני:, גמישות כוח וסיבולת לב ריאה. ניתן לשמר אלמנטים כגון מהירות וזריזות גם בתנאי חדר כושר.

בין המתקנים הנפוצים בחדרי כושר נכללים מסילות כושר, אליפטיקלים, אופניים נייחים, ספסלי משקולות (חופשיות ומוט), מתקן מתח ומזרנים. חדרי כושר רבים כוללים מגוון וכמות מתקנים בהתאם לגודל החלל.

שטח אימון אירובי

אזור אשר ישנו מכשירים המאפשרים אימון אירובי ארוך וקצר , לרוב מכונות חשמליות ממונעות, המאפשרות לעצב תוכניות אימונים המתאימות אישית לכושרו הגופני של המתאמן. כך למשל אופניים ומסילת כושר מאפשרות לך שיפוע ומהירות משתנים על מנת לייעל את האימון….עם התקדמות הטכנולוגיה, מסכי טלוויזיה נתלו את חדרי הכושר כבר בשנות ה-2000 כך ניתן להקל את האימון על מנת להקל על הריכוז של המתאמנים.. אפשרות הצבת מסך-מרקע דק בנפרד.

שטח מתיחות

אזור מוגדר, לרוב עם מזרנים על רצפתו, המיועד לאימוני בט ואימוני גמישות , לעיתים שטח המתיחות יהיה סמוך לקיר ועליו סולם שוודי, כעזר למתיחות בעמידה. בשנים האחרונות התבספו לשטח כלי עזר רבים, כגון כדורי פיטבול כדורי כוח לאימון שיווי משקל, מכשירים המסייעים לאימון בטן ועוד.

שטח אימון משקולות

אזור מוגדר, לרוב רצפתו תהיה מרופדת. יכלול כמעט תמיד ספסלים , מתקן מתח ומקבילים, מערכת של משקולות חופשיות במשקלים שונים, ופעמים רבות מכונות בהם המשקולות מורמות בסיוע כבל פלדה.

שטח אימון מכשירי כוח

אזור המכיל מתקנים ומכשירים המיועדים לאימוני כוח אשר יש מספר משקולות אשר המתאמן יכול לבחור את כמות המשקל שהוא מעוניין להשתמש בו בזמן פעילות במתקנים.

חדר ריקודים וזומבה

חדר מוסגר אשר נעשים בו שיעורי זומבה ושיעורי ריקוד וגם סוגים של תרגילי כוח ומתח מסוימים לרוב בקבוצה עם מוזיקה ברקע בליווי מדריך, על אף שמדי פעם נעשים גם אימוני כוח ומתח הכוללים מדריך בתוך שטח המתיחות.

חברת BH-fitness מתחייבת לתת לכם מענה עבור הקמת חדרי כושר מא, ועד ת,!
אנו נמצא את הפתרון היעיל ביותר כדי לפתח לך את חדר הכושר אותו רציתם!