חדר כושר

BH-fitness מתמחים בהקמת חדרי כושר ביתיים ומקצועיים​

חדר כושר הוא אולם המכיל מכשירים לשיפור ושימור כושר גופני.כיום חדרי כושר קיימים כמעט בכל מקום בביינייני מגורים בבתי מלון, בבתים פרטיים בבתי ספר באולמות ספורט מוסדות ציבוריים וכן הלאה. חדר כושר מיועד לשיפור אלמנטים מסוימים של כושר גופני:, גמישות כוח וסיבולת לב ריאה. ניתן לשמר אלמנטים כגון מהירות וזריזות גם בתנאי חדר כושר. בין המתקנים הנפוצים בחדרי כושר נכללים מסילות כושר, אליפטיקלים, אופניים נייחים, ספסלי משקולות (חופשיות ומוט), מתקן מתח ומזרנים. חדרי כושר רבים כוללים מגוון וכמות מתקנים בהתאם לגודל החלל.

שטח אימון אירובי

אזור אשר ישנו מכשירים המאפשרים אימון אירובי ארוך וקצר , לרוב מכונות חשמליות ממונעות, המאפשרות לעצב תוכניות אימונים המתאימות אישית לכושרו הגופני של המתאמן. כך למשל אופניים ומסילת כושר מאפשרות לך שיפוע ומהירות משתנים על מנת לייעל את האימון….עם התקדמות הטכנולוגיה, מסכי טלוויזיה נתלו את חדרי הכושר כבר בשנות ה-2000 כך ניתן להקל את האימון על מנת להקל על הריכוז של המתאמנים.. אפשרות הצבת מסך-מרקע דק בנפרד.

שטח מתיחות

אזור מוגדר, לרוב עם מזרנים על רצפתו, המיועד לאימוני בט ואימוני גמישות , לעיתים שטח המתיחות יהיה סמוך לקיר ועליו סולם שוודי, כעזר למתיחות בעמידה. בשנים האחרונות התבספו לשטח כלי עזר רבים, כגון כדורי פיטבול כדורי כוח לאימון שיווי משקל, מכשירים המסייעים לאימון בטן ועוד.

שטח מתיחות

אזור מוגדר, לרוב עם מזרנים על רצפתו, המיועד לאימוני בט ואימוני גמישות , לעיתים שטח המתיחות יהיה סמוך לקיר ועליו סולם שוודי, כעזר למתיחות בעמידה. בשנים האחרונות התבספו לשטח כלי עזר רבים, כגון כדורי פיטבול כדורי כוח לאימון שיווי משקל, מכשירים המסייעים לאימון בטן ועוד.

שטח אימון משקולות

אזור מוגדר, לרוב רצפתו תהיה מרופדת. יכלול כמעט תמיד ספסלים , מתקן מתח ומקבילים, מערכת של משקולות חופשיות במשקלים שונים, ופעמים רבות מכונות בהם המשקולות מורמות בסיוע כבל פלדה.

שטח אימון מכשירי כוח

אזור המכיל מתקנים ומכשירים המיועדים לאימוני כוח אשר יש מספר משקולות אשר המתאמן יכול לבחור את כמות המשקל שהוא מעוניין להשתמש בו בזמן פעילות במתקנים.

חדר ריקודים וזומבה

חדר מוסגר אשר נעשים בו שיעורי זומבה ושיעורי ריקוד וגם סוגים של תרגילי כוח ומתח מסוימים לרוב בקבוצה עם מוזיקה ברקע בליווי מדריך, על אף שמדי פעם נעשים גם אימוני כוח ומתח הכוללים מדריך בתוך שטח המתיחות.

חברת BH-fitness מתחייבת לתת לכם מענה עבור הקמת חדרי כושר מא, ועד ת,!
אנו נמצא את הפתרון היעיל ביותר כדי לפתח לך את חדר הכושר אותו רציתם!

הקמת חדר כושר – כל מה שצריך לדעת

רובנו נרשמנו בעבר למנוי בחדר הכושר ומצאנו את עצמנו לאחר מספר חודשים מאוכזבים מחוסר עניין ורצון להתמיד בגלל חוסר זמן, חוסר מוטיבציה או שנאה לכמות האנשים במכוני הכושר.

אין ספק שהתמדה לאורך זמן באימוני הכושר, יביאו לתוצאה הנראית לעין לכל מתאמן ממוצא, אבל רובנו לא מגיעים לשלב בו מבחינים בתוצאות משמעותיות בגלל שאנו מרימים ידיים ללכת לחדר הכושר הרבה לפני שרואים עלינו תוצאות.
הידעתם שמספר הפורשים, המתאמנים בחדר הכושר מגיע ל- 70%.
כלומר מכל 100 מנוים ששילמו כסף רב למנוי בחדר כושר 70 נרשמים יפסיקו להגיע אחרי חודשים ספורים ולא יאריכו את תקופת מנוי לאחר סיום תקופת ההתחיבות, אפשר להבין זאת מכמות האנשים אשר מנסים בכל דרך למכור את תקופת המנוי עליה שילמו על-מנת להציל חלק מהעלות הכספית עליה התחייבו.

הרמתם ידיים מכל המנויים של חדרי הכושר?
בזבזתם עשרות אלפים למנויים שלא ניצלתם?

אין לכם את האנרגיות לכל הפרוצדורה והתכנון של ללכת למכון כושר?

אל תדאגו, חברת BH-fitness תביא את חדר הכושר אליכם הביתה!
צריך להבין שאין צורך במכשירים נוצצים ויקרים על מנת לראות תוצאות. אם אתם רוצים לרדת במשקל, לחטב את הגוף, לבנות גוף מוצק ושרירי ולבצע פעילות גופנית בשביל הבריאות, אתם יכולים לעשות זאת גם בבית.

בחדר הכושר הביתי לא תצטרכו לחכות בתור למכשירים, לא תצטרכו להתבוסס בזיעתם של אחרים והכי חשוב לא תצטרכו לצאת מהבית כדי להתעמל.
לאימון כושר ביתי מספר רב של יתרונות: זול, יעיל, חסכוני בזמן, נגיש והוא מתבצע בזמן הפנוי שלכם באוירה שהכי מתאימה לשגרת יומכם.
בחברת בי.אייץ.פיטנס מאמינים שכאשר תחליטו שאימון כושר גופני חייב להיות חלק משגרת יומכם, תלמדו להתאמן בבית, ותצליחו להתמיד בפעילות הגופנית בכל מקום ובכל מצב.

הקמת חדר כושר ביתי נועדה לנוחיותכם וכהשקעה לטווח הארוך שצפויה לשמש את כל הנפשות בבית, ולכן כדאי לבחור מכשירי כושר בעלי פונקציות שונות ומגוונות שיכולים להאריך לשנים ארוכות ולהתאים למספר רב של אימונים.
מומלץ כי חדר כושר פרטי בבית, יכלול שני מכשירי אירובי לשיפור סיבולת לב-ריאה. במידה ומדובר ביותר מ-3 משתמשים או יותר מ-2 שעות שימוש יומיות, מומלץ לרכוש מכשיר המוגדר כחצי מקצועי.
לפני שתרכשו מכשירי כושר או ציוד כושר לצורך מטרה זו, עליכם תחילה להחליט על החדר בו תקימו את חדר הכושר הפרטי שלכם, רצוי שהחלל יהיה ממוזג ובעל חלון אחד לפחות לתאורה טבעית נעימה.

עיצוב החדר המיועד ל הקמת חדר כושר ביתי הינו נגזרת של התקציב שלכם. כמובן שתוכלו לבצע אימון כושר ביתי יעיל ואפקטיבי גם מבלי לשים דגש על עיצוב החדר, אולם אימון בחדר כושר שעוצב לפי טעמכם, ייצור את החשק והמוטיבציה באווירה נעימה יותר עבורכם.

רצוי להציב בחדר מערכת סטריאו או טלוויזיה כדי להכניס קצב לאימון עם מוזיקה קצבית ומרוממת למניעת שיעמום בזמן האימון, אין כמו לצפות בסדרה בשעה קבועה של היום תוך כדי אימון סיבולת לב-ריאה על הליכון או קרוס טריינר.

רצוי גם להכניס מראה גדולה הנותנת תחושת מרחב בחדר ומציגה את חזותנו להגברת המוטיבציה בזמן האימון. את מכשירי הכושר מומלץ להניח על שטיחונים לספיגת הרעש והגנה על ריצפת החדר, רצוי להכניס גם מזרן עבה למגוון רחב של תרגילי כושר בשכיבה על הריצפה.

לאחר סידור התנאים להקמת חדר הכושר, יש לבחון מגוון מכשירי כושר היתאימו למטרות שהצבתם לעצמכם. מומלץ לבחור מכשירי כושר שמתאימים ביותר לצרכים של בני המשפחה. לאחר שתחליטו על סוגם של מכשירי כושר, מומלץ לרכוש מכשירי כושר של יצרניות מובילות ומוכרות, אשר יהיו אחראים על תפקוד ותקינות המכשיר, חברות הידועות בייצור מכשירי כושר איכותיים שלא יגרמו לכם לפציעות ספורט ולעוגמת נפש.

הליכון חשמלי/מסלולי ריצה
מסלולי הריצה נחשבים למכשירים הפופולרים ביותר בחדרי הכושר הביתיים, מכשירי ההליכון נוחים לשימוש וקל יחסית להתמיד בו.
מסלולי הריצה מומלצים לשיפור הסיבולת לב ריאה ולהוצאה אנרגטית. דבר המסייע בהורדת כולסטרול, לחץ דם, סוכרת וכמובן לירידה במשקל.
לפני רכישת מכשיר הליכון חשוב לבדוק את אורך ורוחב המסילה המתאים אישית לממדי המתאמן ולמטרות האימון, יש לבדוק גם את המשקל של המתאמן והימצאותם של 8 בולמי זעזועים לפחות לשמירה על הגב והמפרקים.

אליפטיקל (קרוס-טריינר) ואופני כושר
אליפטיקל הוא מכשיר המדמה פעולות כגון הליכה, ריצה, טיפוס וסקי. אליפטיקל ואופני כושר יעילים בחיזוק שרירי הרגליים, הישבן והירכיים. כמו כן, הם מסייעים בשיפור הכושר הגופני ובירידה במשקל על ידי שריפת קלוריות מוגברת.

אופני הכושר הם ממכשירי הכושר הותיקים בשוק. ישנם 3 סוגים של אופני כושר: אופני כושר ניצבים, אופני כושר לספינינג ואופני כושר רכונים.
חשוב לבחור מכשירים בעלי גלגל תנופה גדול ככל שניתן, גלגל תנופה כבד יותר מאפשר תנועה ארוכה ורציפה יותר.

מולטי-טריינר / ספת כושר
מכשירי המולטיטריינר מקבצים בתוכן מגוון מכשירי כושר יחדיו ההופכים למכשיר יחיד, המאפשר מגוון תרגילים רחב העובדים על מספר שרירים שונים.
כמו כן, באפשרותכם לקנות ספסל כושר לחדר הכושר החדש. בדרך כלל ספסלי כושר מתכווננות ומאפשרת עבודה בטווחי תנועה ובזוויות שונות למפרקים ולשרירים.

משקולות יד ורגל
לביצוע תרגילי כושר על כל שרירי הגוף בדגש על התנגדות תנועה, חיטוב הגוף והעלאת מסת השריר.
בעזרת משקולות אפשר לבצע את כל תרגילי חדר הכושר וניתן לבצעם בשכיבה או בעמידה, על המזרן או בישיבה על ספת כושר.

שק אגרוף
יעיל להגברת ההוצאה האנרגטית או במילים אחרות “שריפת קלוריות מוגברת”. על ידי שימוש בשק אגרוף ניתן לשפר את הכושר הגופני, הסיבולת לב ריאה , את הכוח ולשפר את המיומנות בבעיטות ובאגרופים. כמו כן, יעיל לשחרור אנרגיות והוצאת כעסים.

ולסיום, מומלץ כי תשקיעו גם במשקל איכותי, לשקילה שבועית שבה תוכלו לאמוד את מצבכם וקצב התקדמותכם להגברת המוטיבציה באימונים.

BH-fitness הינה חברה ותיקה בתחום ציוד כושר ביתי ומקצועי. החברה מספקת מכשירי כושר של מגוון היצרניות המובילות בעולם, ומפעילה מערך שירות ותחזוקה מקצועי עבור לקוחותיה. בנוסף, החברה מתמחה בתכנון והקמת חדרי כושר ביתיים, ומהווה כתובת מקצועית לכל העוסק בתחום.
צוות BH-fitness ישמחו לסייע לכם בתהליך הקמת חדר כושר ביתי ובבחירת מכשירי כושר המותאמים לצרכיכם. צרו קשר עוד היום, וקבלו את המענה המקצועי והאיכותי ביותר ע"י מומחים בתחום הקמת חדר כושר.

מעוניינים בהצעה להקמת חדר כושר?

השאירו פרטים!