יתרונות של חדר כושר ביתי

חדר כושר ביתי יתרונות - Bh-fitness

לפעילות הגופנית יתרונות רבים, פעילות גופנית היא התרופה היעילה ביותר לשיפור איכות החיים בכל גיל ובכל מצב גופני, פעילות גופנית עוזרת בשמירה על משקל תקין, היא תורמת לשריפת קלוריות ומאפשרת שמירה על מסת השריר בגופנו. אנו בעצם לא ממש צריכים לפרט בפניכם את היתרונות באימון כושר קבוע… אם לא הייתם מבינים את חשיבותה של פעילות ספורטיבית לבריאותכם פשוט לא הייתם קוראים מאמר זה. לאור ההבנה הבסיסית של היתרונות הרבים שיש לאימון גופני מאומץ נעשתה תופעת חדרי הכושר לטרנד עולמי – בכל הערים, בכל רחוב נפתחו חדרי כושר מעוצבים, יוקרתיים ו… יקרים להחריד.

אמנם מדובר במוצרי "מותרות" אבל הבשורה הטובה היא שגם מי שאין לו שלושת אלפים או ארבעת אלפים שקלים להוציא על מנוי יוקרתי יוכל להתאמן, ואפילו בצורה לא פחות טובה. נכון, יש כמה מכשירים שרצוי לרכוש, אבל בהנחה שהמכשירים הללו משמשים את כל בני הבית הרי שעלות חדר כושר ביתי היא כמו מנוי לאדם, לשנה אחת בלבד. חדר כושר ביתי בעל יתרונות רבים לעומת מכוני הכושר הציבוריים. חדרי הכושר הפרטים מאפשרים למתאמנים אימון נוח, לצלילי המוזיקה האהובה עליהם בווליום שמתאים להם, בסדרה הקבועה שלהם ובלבוש הכי נוח להם ללא צורך להרשים או להתיפייף. בנוסף, מתעמלים בחדר הכושר הביתי מדווחים על תוצאות טובות הרבה יותר מאילו שהיו יכולים להגיע אליהם במכוני הכושר הציבוריים. האימון ב חדר כושר ביתי אינו מבוזבז לשיחות בטלות עם חברים בחדר כושר, ללא צורך בפרוצדורה מעייפת בהכנת תיק, ללא צורך בזמן מבוזבז בדרכי תחבורה אל חדר הכושר. זמן אימון הכושר בבית כולו מוקדש לאימון נטו!

נכון, אימון ב חדר כושר ביתי לא מתאים לכל אחד ואנשים שאין להם מספיק משמעת עצמית עלולים להפוך את מכשירי חדר כושר ביתי למתלה כביסה משוכלל (ויקר) לבגדים, אולם אותם אנשים חסרי משמעת הם גם אלו שיעשו את כרטיס המנוי שלהם בחדר הכושר אבל ישכחו מהכרטיס בארנק. כשמכשירי הכושר נמצאים בביתכם אינכם יכולים לעצום עין מהנוכחות המבוזבזת שלהם וכך המוטיבציה להתמיד באימוני הכושר עולה.

אז כמו שכבר אמרנו… היתרונות בהקמת חדר כושר בבית הם:

  • חיסכון אמיתי בזמן – זמן ההגעה והיציאה ממכון הכושר יכול להיות מושקע כולו באימון.
  • חדר הכושר פתוח 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה, ללא שבתות וחגים.
  • חיסכון כספי עצום: ברגע שקנית ציוד כושר איכותי, אתה מסודר: אין יותר חוזים או תשלומים חודשיים.
  • מזג האוויר תמיד מושלם: גשם, שרב וכו' הם לא סיבה לדחות אימון, מזגו את חדר הכושר הביתי לפי דרישותכם
  • אין צורך להביא בייביסיטר לילדים… אפשר להתאמן שהם כבר במיטות או טרודים בעסוקיהם.
  • אין צורך להתלבש במיוחד: אפשר לזרוק על עצמכם טי שירט ישן ולהתחיל להתאמן.
  • חדר הכושר הביתי משרת את כל בני הבית וכך מהווה חיסכון ברכישת מנוים משפחתיים יקרים להחריד.
  • תוכנית הבידור היא לבקשתך: עם אתם מעדיפים לשמוע מוזיקה או לצפות בתוכנית אהובה הכל לשיקולכם ללא צורך בהתחשבות בחברכם לאימון.

חברת BH-fitness מספקת ציוד כושר ואירובי ל חדר כושר ביתי – מסלולי ריצה והליכה, אליפטיקל, קרוס טריינר, מולטי טריינר, מכשירי חתירה, טרמפולינות ועוד…
חברת BH-fitness נחשבת למובילה בתחומה בציוד לחדרי כושר לשוק המסחרי והפרטי. אנו מספקים, מתקינים ומתחזקים מכשירי כושר עבור מגוון רחב של לקוחות בתחומי פעילות רבים: בתים פרטיים, מגדלי יוקרה, מלונות ועוד…
נשמח להיות לכם לעזר בהתאמת חדר כושר ביתי.
התקשרו לייעוץ טלפוני ללא שום התחייבות.

מעוניינים בהצעה להקמת חדר כושר

השאירו פרטים