ספורט לחיות מחמד

ספורט לחיות מחמד שלנו.

קשה לכם להוציא את הכלב שלושה פעמים ביום לפעילות ? אתם רוצים לאלף את הכלב מבלי לצאת מהבית ? חשבתם פעם איך זה לחיות עם כמה כלבים בחורף קר או קיץ חם והכלב חייב לטייל אבל לכם יש עיסוקים אחרים ? או סתם ככה לפנק את החיית מחמד האהובה עלינו ולגרום לו לאורך חיים בריא ולהעריך לו את תוכלת החיים? הגעתם למקום הנכון ! חלק מההתמחות שלנו בחברת  BH-fitness היא בניית מסלולי ריצה לכלבים בניית מכשירי כושר לחיות מחמד במחירים נוחים לפי מידת הצורך ולפי גודלו של חיית המחמד שלנו. אנו נותנים פיתרון עם מכשירים חדשים או מחודשים ומיכשור חדשני אשר הכוללים אחריות מלאה ושירות עד בית הלקוח לכלב או לחיית המחמד שלנו . מכשירי ריצה בייתיים וציבוריים לבעלי חיות מחמד, פרטי למאלפי כלבים ולמוסדות. העבודה מתבצעת על ידי לקיחת מידות של בעל החיים. אשר כל חיית מחמד מיועד לו מידות משלו לפי מידת הצורך . הפיתרון כבר קיים במאות בתים בזכותנו .החברה קיימת למעלה משלושים שנה עם המון נסיון גם בתחום ספורט לחיות המחמד שלנו.

כל שאלה או יעוץ בנושא אנחנו תמיד פה כדי לתת פתרון

גולש יוטיוב בשם דן ברבר, אשר מגדל כמות מכובדת של כלבים בביתו, פרסם את הסרטון הזה אשר מציג את עשרת כלבי הבולדוג שלו מבצעים את התעמלות הבוקר שלהם ומוציאים כמות נכבדת של אנרגיה. אנרגיה באמצעות הליכונים מיוחדים, תוצרת בית, שהוא בנה במיוחד עבורם.

דן מספר שהמסילות הללו שבנה גורמות לכלבים שלו לשמור על עצמם להוציא אנרגיה ולחטב את מבנה הגוף. תחילה הוא בנה מסילה אחת אך בהמשך, כאשר הבחין בעובדה שהכלבים שלו מאוהבים במסלול ריצה, ולא מפסיקים לעלות על מסלול הריצה ואף רבים על הזכות לטפס ולרוץ על המסלול, החליט לייצר עוד 9 הליכונים חדשים כך שהתור הצטמצם משמעותית.

אם הטכנולגיה של היום והניסיון של חברת BH-fitness  חדר הכושר לכלבים יכול להיות ממש כבר אצלך ובפיתוח חדשני.
אז מה אתם אומרים חדר כושר לכלבי