יש לכם בבית הליכון ישן שיצא מכלל שימוש? הליכון ישן וטוב ואתם הם אלה שיצאתם מכלל שימוש? בין אם שגרות כושר וספורט הן חלק מחייכם ובין אם לא, אבל יש בביתכם הליכון יש, כדאי שתחשבו טוב טוב לפני שאתם נפטרים ממנו. אם אינכם משתמשים בו, ההליכון הישן בבית הופך בקלות למזווה.

מי לא מכיר הליכון שהפך למתלה לחליפות על קולבים, או הליכון המסתתר מאחורי ערימות של אנציקלופדיות ומילוני אבן שושן. כשמדובר בהליכונים ישנים, ברוב המקרים מדובר על מכשירים מאוד כבדים. הרבה פעמים נראה אנשים שמחזיקים בביתם הליכון ישן רק משום שהם אינם מוצאים את הכוחות והזמן להתמודד עם ההוצאה שלכם החוצה למסירה או אפילו לאשפה. אך הליכונים ישנים הם כבר מזמן לא פריטי אספנות או משקולת המרכזת עליה בגדים, הליכונים ישנים, באמצעות הטיפול הנכון, יכולים לשוב ולהיות פעילים ולספק ביצועים מרשימים של ממש, לאורך שנים רבות.

טכנאי מקצועי, המתמחה בתיקון הליכונים ישנים

ידע לתחזק, לתקן להאריך את חייו של ההליכון שלכם, ובעיקר להשיב לו את הביצועים המקצועיים והאיכותיים שלו. חידוש הליכון יכול לחסוך לכם הרבה זמן, כסף ואנרגיות. במקום לחפש ולרכוש הליכון חדש, במחירים מופקעים או פשוט לזרוק את ההליכון הישן שלכם, מומלץ שתפנו לטכנאי שיבצע תיקון וחידוש להליכון הישן שלכם ויחסוך לכם הרבה כסף ואנרגיה. אבל לא תרוויחו רק זמן וכסף, למעשה בעת תיקון ההליכון הישן שלכם, תוכלו להשיב לביתכם את שגרת החיים הבריאה ולשוב לבצע אימוני הליכה וריצה לשיפור אורח החיים והבריאות של כל דיירי הבית.

מה יוכל לעשות הטכנאי להליכון ישן? טכנאי הליכונים מקצועי בעל ותק וניסיון, יכיר מקרוב הליכונים ישנים וידע בדיוק כיצד לטפל בהם. באמצעות תיקון וחידוש הליכון ניתן לתקן ולשמן את המסוף, להחליף את המסוע עצמו, להחליף רצועות ובולמי זעזועים, להחליף את המנוע ואף ניתן לתקן את המערכת האלקטרונית של ההליכון, להחליף כרטיס חכם, לתקן נורות, מסכים וכדומה.

אז לפני שאתם הופכים את ההליכון הישן שלכם למחסן או רגע שלפני שאתם מפנים אותו לאשפה, כדאי שתוודאו עם טכנאי שלא מדובר בבזבוז של ממש.